Karate klub Đurđevac najbolji klub na najjačem natjecanju u Europi

Samobor 01

U Samoboru je 13.01.-15.01.2017 održan jedan od najjačih turnira u ovom dijelu Europe koji je okupio 2100 natjecatelja iz 241 klubova iz 27 država. Sa samo 7 natjecatelja u izrazitoj jakoj konkurenciji Karate klub Đurđevac osvojio je 3 zlatne i 2 srebrne medalje te time bili najbolji klub na turniru i ostvario najbolji rezultat u povijesti kluba. Uspjeh je još veći kada vidimo da su ispred njih nacionalne reprezentacije Italije, Azerbejdžana, KS USK BiH i Slovačke, a sljedeći po redu je Karate klub Đurđevac, prvi od svih klubova.

Konkurencija je bila žestoka i samo najbolji natjecatelji su se penjali na postolja.

Zlatnu medalju osvojili su Niko Marović, Ema Čorba i Ema Juričić dok su srebrnu medalju osvojili Mateja Prevedan i Lana Hrvoić.
Osim njih na natjecanju su bili Gordan Pecikozić, Valerio Prevedan i Ivan Juričić koji ovaj put nisu osvojili medalju, ali su u klubu izuzetno ponosni na njihovo sportsko ponašanje i prikazane borbe.

Veliku podršku našim natjecateljima davao je glavni trener Luka Cestar!

Sljedeće natjecanje je u subotu 28.01. u Nedelišću na međunarodnom turniru GRAND PRIX MEĐIMURJE.