Borna, Monika, Dorijan, Nikolina i Marta osvojili odličja

Taekwondo 2 Picok kup Djurdjevac 05112016 015

Danas je Taekwondo klub “Borik” turnirom “2. Picok kup” obilježio 15 g. postojanja, a koji je otvorio Đuro Tomrlin predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Đurđevca. Na turniru je sudjelovalo 240 natjecatelja iz 22 hrvatska kluba, a “Borik” se na domaćem terenu predstavio sa 8 svojih natjecatelja: Dorijan Ivančan (forme i borbe), Doroteja Ivančan (mala olimpijada i kick), Marta Globan (borbe), Nikolina Ormanec (forme), Monika Majnović (forme), Lana Mehkek Dorić (kick) i Fran Dorić (kick). Osvojili su 2 zlata, 2 srebra i broncu te pehar za 3. mjesto u formama dok su u sveukupnom poretku zauzeli 10. mjesto.

Medalje su osvojili: Borna Zglavnik (borbe) zlato, Monika Majnović (forme) zlato, Dorijan Ivančan (forme) srebro i (borbe) srebro, Nikolina Ormanec (forme) srebro i Marta Globan (borbe) bronca.