Ekipa Karate kluba Đurđevac 3. od 38 klubova

Čavle 01

Protekli vikend karatisti Karate kluba Đurđevac nastupili su na 4. Grobničan kupu na kojem je uzelo ušešće 509 natjecatelja iz 38 klubova i 2 države. Na ovom turniru naši su natjecatelji ostvarili odlične rezultate i osvojili pojedinačno 4 zlatne, 2 srebrne i 1 brončanu medalju. Isto tako na turniru su bile i ekipne kategorije gdje je naša ekipa učenika u sastavu Valerio Prevedan, Ivan Juričić i Niko Marović osvojila ekipno 3. mjesto.

 


 

Za naš klub najuspješniji su bili Valerio Prevedan i Niko Marović koji su osvojili po dvije zlatne medalje.

Ivan Juričić je osvojio jednu srebrnu i jednu brončanu dok je Mateja Prevedan nastupila u ml. kadetkinjama i osvojila srebrnu medalju.

Pripreme su odradili treneri Luka Cestar i Ivan Đuroci dok je sa natjecateljima na turniru bio predsjednik kluba Ivan Juričić.