Tri brončane medalje na 21. balkanskom prvenstvu

Prvenstvo Balkana 2016.

Na 21. balkanskom karate prvenstvu za djecu od 10-14 god. koje se održalo u Beogradu od 27.05-29.05.2016 na kojem je sudjelovalo 830 natjecatelja iz 11 država natjecatelji našeg kluba kao članovi dječje reprezentacije Hrvatske ostvarili su odlične rezultate osvojivši 3 brončane medalje. Ema Juričić je u kategoriji djevojčice 2003. godište -47kg osvojila brončanu medalju i treću godinu za redom donosi medalju sa jednog od najjačih natjecanja za djecu te tako nastavlja odličan niz rezultata sa velikih natjecanja.

 


 
Lana Hrvoić po prvi put nastupa na balkanskom prvenstvu i osvaja brončanu medalju u kategoriji djevojčice 2005. godište +40kg te također potvrđuje odličan niz rezultata.
Niko Marović također po prvi put nastupa na balkanskom prvenstvu u kategoriji dječaci 2005 godište -30kg i osvaja brončanu medalju što je isto tako veliki rezultat.
Iz našeg kluba nastupila je još i Ema Čorba u kategoriji djevojčice 2003. godište -42kg koja je odlično odradila borbu ali natjecateljica iz Turske je ovaj put bila bolja.
Ponosni smo na sve naše članove koji su sudjelovali na ovom velikom natjecanju i još jednom im uprava kluba čestita na odličnim  rezultatima!!!