Šest osvojenih odličja u Rijeci

Rijeka 07

Odlične rezultate ponovili sučlanovi Karate kluba Đurđevac prošli vikend na CROATIA KARATE CHAMPIONS CUP 2016 kojeg je uspješno već 13. put za redom organizirao Karate klub TAD Rijeka, a koji je ovo godine okupio 650 natjecatelja iz 61 kluba i 4 države (Italija, BiH, Slovenija i Hrvatska). Na natjecanje su otišli sa 5 natjecatelja koji su radili u ukupno 7 kategorija (6 pojedinačnih i 1 ekipna) i vratili se sa 6 osvojenih odličja od čega su 3 zlatne, 2 srebrne i 1 brončana čime smo kao klub zauzeli visoko 7. mjesto u ukupnom poretku klubova od njih 48 koji su se natjecali u disciplini borbe.

Zlatne medalje osvojili su:

Ema Juričić u ml. kadetkinjama -45kg
Valerio Prevedan u ml. učenicima -30kg

Ekipno borbe ml. kadetkinje u sastavu Ema Juričić, Mateja Prevedan i Mia Greta Zorko

Srebrne medalje osvojili su:

Ivan Juričić u ml. učenicima -34kg

Valerio Prevedan u učenicima -30kg

Brončanu medalju osvojio je:

Niko Marović u učenicima -30kg

Odlične borbe prikazali su svi naši natjecatelji ali prava navijačka i napeta atmosfera bila je u ekipnom djelu natjecanja gdje su naše djevojke prvo pobijedile ekipu iz Karate kluba Grobničan, a nakon toga domaću ekipu djevojaka iz Karate kluba TAD u jako neizvjesnom i napetom finalu.

U finalu je prvi meč imala Ema Juričić koji je završio 0:0, nakon toga za naš tim nastupila je Mia Greta Zorko iz Karate kluba Stijena koja je pobijedila 2:1 i u zadnjem meču nastupila je Mateja Prevedan koja je završila meč sa rezultatom 1:1 čime su ukupno naše cure imale 1 pobjedu i 2 neriješena meča te su pobijedile u finalu i osvojile 1. mjesto.

Čestitke još jednom našim natjecateljima na odličnim rezultatima.