Što kažu Virovci o pobjedi nad Graničarem?

granicar-svi

Vratili smo Picokima za jesenji poraz u Virju. I to na kakav način! Da su naši igraći imali malo više sreće mogli su domaćini loptu iz mreže vaditi najmanje pet puta. Svih devedest minuta dominirala je samo jedna ekipa – ekipa Podravca iz Virja. Trener Vučeta na teren je izveo najmlađu moguću postavu, a igraći su mu to vratili na pravi način. Od prve minute čvrstom, rastrčanom i nadasve srčanom igrom potpuno su nadigrali domaće igraće koji su jedinu pravu priliku napravili u zadnjoj sekundi prvog dijela kada Marić loptu glavom šalje preko gola.

Dva naša najmlađa igraća, Sabol na desnoj strani i H. Hrženjak na lijevoj, radili su konstantnu pomutnju u obrani domaćina. Zapravo, jučer je svih jedanaest igraća odigralo možda njihovu najbolju partiju. Oba jedanaesterca su čisti ko suza, najprije u šesanaestercu Martinčić povlači Manojlovića za ruku, a kod drugog, prebrzog Hrvoja Hrženjaka ispred Prokovića ruši Janči. Osim brojnih prilika za gol naših igraća moram spomenuti da je u redovima Graničara izvanredno branio Peroković koji je “glavni” krivac što je završilo samo 0:2.

NK “GRANIČAR” Đurđevac – NK “PODRAVAC” Virje     0:2 (0:1)

Đurđevac – Igralište: NK Graničar. SUDAC: Damir Herent (Kladare). POMOĆNICI: Krupa i S. Ličinić. Delegat: Ivan Pervan (V. Korenovo)