Ljeto u knjižnici 2011.

logoDJ

I ovog ljeta Gradska knjižnica provodi posebne programe kako bi prilagodila svoje usluge korisnicima preko ljeta. Na dječjem odjelu provodi se niz, već tradicionalnih, aktivnosti pod zajedničkim nazivom Ljeto u knjižnici – nastavak radionica za predškolce u već formiranim skupinama (tri puta tjedno), filmski petak s filmovima za djecu, računalne igraonice ponedjeljkom, i kreativna srijeda s radionicama za osnovnoškolce koje vodi različiti gosti Dječjeg odjela. U nastavku pogledajte detaljni program s datumima.

 

 

RAČUNALNE RADIONICE

Računalne radionice će se održavati svaki ponedjeljak od 10:00 do 14:00 sati.
Potrebno se predbilježiti u knjižnici.

RASPORED DJEČJIH FILMOVA

Projekcije će se održavati petkom s početkom u 10.00 sati.

08.07. Snjeguljica i sedam patuljaka
15.07. Shrek – uvijek i zauvijek; Posljednje poglavlje
22.07. Fantazija
29.07. Aladin
12.08. Alisa u Zemlji  čudesa
19.08. Yu-Gi-Oh!
26.08. Barbie i tri mušketira
02.09. Jasmine i čarobne priče

RADIONICE ZA OSNOVNOŠKOLCE

Radionice će se održavati svaku srijedu od 9:00 do 11:00.

06.07. Staklenke i perle – voditeljica Blaška Lenardić
13.07. Pop art – voditeljica Ksenija Vinković
20.07. Lutkaonica – voditelji Sanja Flajs Vidaković i Zoran Vidaković
27.07. Lavanda – voditeljica Katarina Pavlović
03.08. Animacija s novim medijama – voditelj Tomislav Topolovčan
(ponijeti mobitele)
10.08. Keramička radionica – voditeljica Ivana Hađija
17.08. Radio emisija – voditeljica Božidarka Šignjar
24.08. Etno igre – voditeljica Željka Mihočka
31.08. Pantomima – voditeljica Valentina Lončar

RADIONICE ZA PREDŠKOLCE

UTORAK – 11:00 – 13:00 – najmlađi predškolci
SRIJEDA – 11:00 – 13:00 – srednji predškolci
ČETVRTAK – 11:00 – 13:00 – najstariji predškolci

Računalne radionice će se održavati

svaki ponedjeljak od 10:00 do 14:00 sati.

Potrebno se predbilježiti u knjižnici.

 

 

RASPORED DJEČJIH FILMOVA

 

Projekcije će se održavati petkom

s početkom u 10.00 sati

 

 

08.07.

 

Snjeguljica i sedam patuljaka

15.07.

 

Shrek – uvijek i zauvijek; Posljednje poglavlje

22.07.

 

Fantazija

29.07.

 

Aladin

12.08.

 

Alisa u Zemlji čudesa

19.08.

 

Yu-Gi-Oh!

26.08.

 

Barbie i tri mušketira

02.09.

 

Jasmine i čarobne priče

 

 

 

 

 

 

RADIONICE ZA OSNOVNOŠKOLCE

 

Radionice će se održavati svaku

srijedu od 9:00 do 11:00

 

 

06.07.

 

Staklenke i perle – voditeljica Blaška Lenardić

13.07.

 

Pop art – voditeljica Ksenija Vinković

20.07.

 

Lutkaonica – voditelji Sanja Flajs Vidaković i Zoran Vidaković

27.07.

 

Lavanda – voditeljica Katarina Pavlović

03.08.

 

Animacija s novim medijama – voditelj Tomislav Topolovčan

(ponijeti mobitele)

10.08.

 

Keramička radionica – voditeljica Ivana Hađija

17.08.

 

Radio emisija – voditeljica Božidarka Šignjar

24.08.

 

Etno igre – voditeljica Željka Mihočka

31.08.

 

Pantomima – voditeljica Valentina Lončar

 

RADIONICE ZA PREDŠKOLCE

 

UTORAK – 11:00 – 13:00 – najmlađi predškolci

SRIJEDA – 11:00 – 13:00 – srednji predškolci

ČETVRTAK – 11:00 – 13:00 – najstariji predškolci