IDUĆI VIKEND: 7. Državno prvenstvo u classic, EQ powerliftingu i bench press-u

U Đurđevcu će se, od 15.-16. prosinca 2018., održati do sada najveće natjecanje na ovim prostorima uz izuzetno veliki broj prijavljenih natjecatelja, 7. Državno prvenstvo u classic, EQ powerliftingu i bench press-u.

Preko 130 sportaša, koji su zaista sami vrh Hrvatske natjecateljske Powerlifting scene, okušat će svoje snage i boriti se za svoje titule upravo ovdje u našem gradu Picoka u organizaciji poznatog domaćeg kluba ULTIMATE- ĐURĐEVAC pod svodstvom Saše Deaka i Hrvatskog Powerlifting saveza.

“Oduševljen sam odazivom i općenito statusom našeg kluba i saveza. Velika količina truda i odricanja koja se na dnevnoj bazi ulaže u sport, pogotovo u mlade naraštaje, rezultira upravo ovakvom brojkom natjecatelja na jednom natjecanju gdje će se sva najjača imena Hrvatskog Powerliftinga, među kojima su i naši članovi, okušati u borbi za pobjedu.” – kazao nam je predsjednik i osnivač Ultimate kluba Saša Deak.

Natjecanje će se održati u dvorani Osnovne škole Grgura Karlovčana u Đurđevcu.