Održana tradicionalna uskrsna radionica u Malom princu

U četvrtak 08. ožujka u popodnevnim satima u prostorima Udruge Mali princ održana je tradicionalna uskrsna radionica kojoj je nazočilo 50-tak članova – djece, roditelja, udomitelja, podupirajućih članova kao i predstavnika prijateljskih gradskih Udruga.

Voditeljica uskrsne radionice bila je zaposlenica Udruge Ksenija Grgičin. Ove godine smo pisanice izrađivali  lijepljenjem ukrasnih trakica i špage na obojane pisanice u tri boje. Velika posjećenost znak je da naši članovi i prijatelji naše Udruge vole zajedno provoditi vrijeme u kreativnom radu, zabavi i plesu, a kako bi ugođaj bio što bolji, uživali smo u raznovrsnim kolačima koje su pripremile vrijedne mame.

Prekrasni uraci s ove radionice poslužit će nam za ukrašavanje prostora Udruge a dio njih je namijenjen i prodaji koju održavamo kroz ožujak četvrtkom na ulazu u gradsku tržnicu. Predstavit ćemo se i na izložbi pisanica koju organizira Udruga Peski art  24.03. u Domu kulture.