NAJJAČI KLUB U GRADU: 11 zlatnih i 4 srebrne medalje te 5 državnih rekorda

Powerlifting klub ULTIMATE iz Đurđevca krajem prošle godine nastupio je na velikom državnom natjecanju u Powerliftingu i Bench pressu održanom u Virovitici pod krovnom organizacijom Hrvatskog Powerlifting saveza, po IPF pravilima najjače i najveće svjetske Powerlifting organizacije.

ULTIMATE klub predstavljalo je 15 natjecatelja u obadvije discipline koje su bile raspoređene u dva dana natjecanja. Ukupan rezultat bio je 11 zlatnih i 4 srebrne medalje te 5 državnih rekorda.

Prvi dan natjecanja u disciplini Powerlifting nastupilo je sedam natjecatelja koji su unatoč velikoj i kvalitetnoj konkurenciji uspjeli izboriti 4 zlatne i 3 srebrne medalje.

POWERLIFTING: 1. MJESTA osvojili su: MARINELA FRAS (rekord), MONIKA MAJNOVIĆ, HRVOJ FRASv(rekord) i ROK DIDAKOVIĆ, a 2. MJESTA osvojili su: KATARINA INDIR, INES UDOVIČIĆ i LEON PUŠKARIĆ.

Drugi dan natjecanja 7 zlatnih i 1 srebrna medalja u kategoriji BENCH PRESS: 1. MJESTA osvojili su: DORA VIDAK, DAVID GRČIĆ, MARIO FILIPČIĆ, DAMIR BELOBRK, MARIO LESJAK, BRUNO ŠUVELJAK i DAMIR PRILIKA dok je 2. MJESTO osvojila NIKOLA RAK.

Sve pohvale i velike čestitke svojem ULTIMATE TEAM-u isto tako zahvaljujem se organizatoru te svim natjecateljima na izvrsnom sportskom nadmetanju snagom i korektnom sportskom ponašanju koje je bilo prisutno tokom cijelog natjecanja. Ovo natjecanje je bilo još jedan veliki dokaz razvitka Powerlifting sporta u Hrvatskoj. Kao predsjednik Ultimate kluba mogu samo reći da je ovo bila točka na kraju rečenice i da nastavak obračuna sa željezom dolazi vrlo brzo, isto tako i pripreme za sljedeću Powerlifting sezonu koja kreče već samim početkom godine i pripremama za nadolazeće natjecanje polovicom 3. mjeseca 2018. Godine.